Номе

Doświadczenie i profesjonalizm w sztuce księgowej

Przeszliśmy długą drogę i zdobyliśmy ogromne doświadczenie, jesteśmy otwarci do skorzystania ze zdobytego i do pomocy Państwa firmie, niezależnie od formy działalności. Zbudowaliśmy nowy biznes na nowym dla siebie rynku i stali się najlepszymi na tym rynku.

Profesjonalna obsługa kadrowa cudzoziemców

Pracując i nabijając guzy zrozumieliśmy, że nie musi tak być. Dlatego zaczęliśmy tworzyć własny zespół: spotkaliśmy się z dziesiątkami chętnych z krajów byłego Związku Radzieckiego, wybraliśmy najlepszych, tych, którzy znają się na księgowości, rozumieją mentalność, wsłuchują się w problemy, mają wieloletnie doświadczenie w pracy i nie pouczają, tylko doradzają.

Rejestracja nowych firm oraz wsparcie prawne

Proces tworzenia i rejestracji spółki wymaga spełnienia wielu warunków, określonych przepisami prawa Polski. Błędy, które mogą wystąpić, pociąga za sobą zwrotu dokumentów i wzrost terminów rejestracji. W celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu, uniknąć nieoczekiwanych problemów i zaoszczędzić czas, polecamy skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.

Konsultacje księgowe, kadrowe oraz podatkowe w języku rosyjskim

Pracujemy jak wszyscy – w nieustannie zmieniających się warunkach rynku polskiego, doświadczamy na sobie skutków zmian w ustawodawstwie i jego wykładni, ale dzięki zdobytej wiedzy zawsze szukamy nowych rozwiązań, korygujemy plany i dalej prowadzimy pomyślnie biznes, optymalizując strukturę swojej działalności.

Nasi klienci

UWAGI NASZYCH KLIENTÓW

Ludzie mówią o nas:

Mam niewielkie przedsiębiorstwo działające na polskim rynku budowlanym. Potrzebowałem pomocy w prowadzeniu ewidencji kadrowej, obsłudze systemu bankowego i księgowości. To wszystko zapewnia mi FINANSE EMG – solidnie, po rosyjsku. Słuchają, rozumieją i rozwiązują moje problemy, a za dobre rozwiązania zawsze jestem gotów zapłacić.

Aleksander Knyazev

EMGroup

Pracujemy na polskim rynku budowlanym już od kilku lat. Mamy dużo projektów, dużo zleceniobiorców, jak i zleceniodawców. Dopóki nie trafiliśmy do FINANSE EMG, dostawaliśmy tylko ogromne sumy do zapłaty i nie rozumieliśmy, skąd te liczby się biorą. Teraz mamy pełną jasność, otrzymujemy niezbędne sprawozdania i widzimy rezultaty biznesu.

Olga Lipnitskaya

UniTeam Polska

Jesteśmy agencją zatrudnienia, angażujemy do pracy setki pracowników z branży budowlanej, w większości cudzoziemców (Ukraińców, Białorusinów, Rosjan). Jest to ogrom pracy, ogrom dokumentów, ogromna liczba płatności. Dzięki profesjonalistom z FINANSE EMG oszczędzamy czas i energię.

Jana Titirko

Inzyniering EMG

Dziękuję bardzo za pracę. Czy mogę o Państwie powiedzieć wszystkim znajomym, którzy mieszkają w Warszawie i okolicach oraz napisać o Państwie krótki artykuł? Jestem blogerem i planuję stworzyć serię filmów o życiu w Warszawie. O tym, jak szukaliśmy wsparcia księgowego, jak byliśmy zmęczony od tych poszukiwań, i jak byli szczęśliwi, że znaleźliśmy Państwa firmę. Dziękuję”

Natalia M.

PROFFBUD