O nas

O nas

Jesteśmy fachowym zespołem księgowych i prawników

Otworzyliśmy nowy dla nas rynek, z nowymi zmieniającymi się warunkami i zobaczyliśmy wąską specjalizację nie tylko pracowników, ale i firm. Dla nas to było, niezwykłe, kiedy pracownik prowadzi tylko kadry i nie zna nic o księgowości, kiedy księgowy mówi, że kadry to bardzo skomplikowana rzecz i należy oddać ją na «outsourcing». I to nie zależy od kwalifikacji pracowników, to mentalność, to specyfika polskiego rynku.
Pracując i nabijając guzy zrozumieliśmy, że nie musi tak być. Dlatego zaczęliśmy tworzyć własny zespół: spotkaliśmy się z dziesiątkami chętnych z krajów byłego Związku Radzieckiego, wybraliśmy najlepszych, tych, którzy znają się na księgowości, rozumieją mentalność, wsłuchują się w problemy, mają wieloletnie doświadczenie w pracy i nie pouczają, tylko doradzają.
I wszystko nam się udało, dziś mamy nagromadzone doświadczenie, mamy zespół, mamy zleceniodawców. Rozumiemy, czego chcą nasi zleceniodawcy, myślimy jak oni, my staramy się wejrzeć zwłaszcza ich biznesu, dajemy rekomendacji i szukamy decyzji. Otwieramy dla nich firmy, tworzymy dla nich strukturę firmy, rozmawiamy z nimi w jednym języku, rozwiązujemy ich problemy w jednym języku.

Mamy polisę ubezpieczeniową na kwotę 100 000 zł.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz konsultacji, możesz skontaktować się z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

KONTAKT Z NAMI