Usługi

Usługi

Pełen zakres obsługi księgowej

Przychodząc do FINANSE EMG otrzymacie Państwo „swój” fachowy dział księgowości, który nie zwiększa liczby zatrudnienia w Państwa firmie, profesjonalnie prowadzi rozrachunki i przygotowuje rozliczenia podatkowe.

Dowiedz się więcej

Płace

Poprawne i terminowe naliczanie pensji i podatków umożliwia planowanie wydatków, jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i dla pracownika. Oprócz naliczania pensji i obsługi w zakresie ubezpieczeń społecznych pomożemy Państwu w prowadzeniu akt osobowych pracowników.

Dowiedz się więcej

Kadry

Poprawne prowadzenie ewidencji kadrowej to Państwa spokój o przyszłość, bowiem błędy przy zawieraniu umów, udzielaniu urlopów lub nieterminowe sporządzanie dokumentów kadrowych może pociągnąć za sobą ogromne straty i powództwa sądowe ze strony byłych pracowników.

Dowiedz się więcej

Księgowość

Państwa spokój w przyszłości to pewność, że wszystko zlecone zostało wykonane poprawnie. Nieustające zmiany i sprzeczności w aktach prawnych podważają tą pewność, dlatego co jakiś czas należy sprawdzać to, co zostało zrobione, by usłyszeć opinię strony trzeciej – przeprowadzić audyt księgowości i zweryfikować obliczenia podatkowe.

Dowiedz się więcej

Legalizacja zatrudnienia

Zatrudnianie cudzoziemców wymaga szczególnej staranności, cierpliwości, wypełnienia dużej ilości dokumentów, ponadto przyciąga uwagę organów kontrolujących, z którymi nie stykacie się Państwo w życiu codziennym. Pomożemy Państwu nie popełniać błędów, przyśpieszyć i uprościć proces przyjęcia cudzoziemca do pracy.

Dowiedz się więcej

Otwieranie spółek dowolnej formy własności

Podjęcie biznesu w Polsce daje wiele korzyści nie tylko biznesowych, ale i pozwala przeprowadzić się wraz z rodziną do Europy. Coraz większą ilością ludzi z krajów byłego związku radzieckiego są zainteresowani Polską, ponieważ gospodarka Polski jest jedną z najbardziej stabilnych w Unii europejskiej, Polska ma idealne tranzytowe położenie w Europie i faktycznie pełni rolę mostu między krajami wschodu i zachodu kontynentu europejskiego. Przez Polskę przechodzi większość ładunków między tymi krajami. Tutaj można znaleźć niszę dla każdego rodzaju biznesu.

Dowiedz się więcej

Sprawdzanie wiarygodności kontrahenta i legitymacji firmy

Jeżeli planujecie Państwo rozpoczęcie współpracy z nowym kontrahentem lub zamierzacie kupić istniejącą firmę, to najpierw radzimy upewnić się, czy ta firma jest wiarygodnym partnerem i ma przejrzystą historię.

Dowiedz się więcej